Dlaczego my

Moje Centrum Odchudzania jest jedynym miejscem w Kielcach i jednym z niewielu obiektów w Polsce, które specjalizuje się w odchudzaniu łącząc dietetykę, ćwiczenia i suplementację. Wiele osób, którym doskwiera nadwaga bądź skutki nadwagi niejednokrotnie próbowały się odchudzać na własną rękę czy też korzystając ze wielu różnego pokroju specjalistów zazwyczaj z tym samym skutkiem a dokładniej bez efektu, który by się utrzymał dłużej niż 6 miesięcy.


Nasze ogromne doświadczenie i zaangażowanie w problem otyłości nadwagi, skutków jakie niesie niewłaściwy sposób odżywiania dla naszego organizmu pozwala nam leczyć ludzi z otyłości i nadwagi. LECZYĆ ponieważ głównie skupiamy się na wyeliminowaniu PRZYCZYN nadwagi i otyłości. U większość osób, które do nas trafiają przyczyną nadwagi i otyłości są oczywiście niewłaściwe nawyki żywieniowe. Jednak po latach doświadczeń wiemy, że największą rolę dla naszego ZDROWIA odgrywa reakcja naszego organizmu na spożywany pokarm.


Większość stosowanych diet znalezionych w internecie, opracowanych przez różnych „specjalistów i dietetyków” przynosi efekty ale niestety znacząco pogarsza kondycję organizmu.Sprawdź dlaczego warto

1. Lokalizacja - klub położony jest blisko centrum miasta, w przyjemnej okolicy i sąsiaduje z odkrytym basenem/lodowiskiem. Do dyspozycji klubowiczów jest duży i oświetlony parking.


2. Profesjonalna obsługa - nasza wyspecjalizowana kadra poinformuje o wszystkim i odpowie na każde pytanie. Przychodząc do klubu nie zostawimy Cie bez pomocy. Zawsze możesz liczyć na miłą i fachową obsługę, jeśli jesteś pierwszy raz chętnie udzielimy Ci szczegółowej instrukcji gdzie się pokierować.


3. Niepowtarzalna atmosfera - klub Expert fitness to nie tylko aktywność i promowanie zdrowego trybu życia. To także miejsce gdzie usiądziesz i się zrelaksujesz. Tutaj możesz skorzystać z dobrodziejstwa sauny razem ze znajomymi lub napić się kawy w towarzystwie klubowiczów.


4. Wykwalifikowana kadra - u nas poznasz trenerów i instruktorów, dla których fitness& wellness to nie tylko praca i pasja, ale także przyjemność spędzania czasu z naszymi gośćmi. Są to specjaliści, którzy regularnie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności dla Twojej satysfakcji!


5. Szeroka oferta przygotowana specjalnie z myślą o Tobie - u nas znajdziesz cały wachlarz możliwości a zajęcia na sali fitness, cardio, siłownia, sauna, solarium to tylko niektóre z nich.

6. Indywidualna konsultacja z instruktorem - każdy z nas ma inne potrzeby, dlatego my proponujemy Ci na początek indywidualne spotkanie z naszym trenerem oraz fizjoterapeutą. Dzięki temu możliwa będzie analiza oraz dobór takiej oferty, która będzie najkorzystniejsza dla Twojego zdrowia.


7. Trening personalny - to najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują silnej oraz indywidualnej motywacji. Obcowanie jeden na jeden pozwala na maksymalną koncentrację i daje wyjątkowe efekty!


8. Strefa BEAUTY - w naszej ofercie mamy również szeroki wybór pielęgnacyjnych i leczniczych masaży, a także upiększające zabiegi kosmetyczne dla każdego.


9. Promocje, eventy, imprezy - każda okazja (święta, akcje charytatywne itp.) to świetny moment na to żeby spotkać się wspólnie z klubowiczami i zorganizować lub przygotować dla nich coś wyjątkowego.


10. Swobodne dokonywanie płatności - możesz zapłacić u nas gotówką lub kartą tak jak Ci będzie wygodniej, możesz również dokonać doładowania swojego telefonu.